10481.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Ismeretlen német művész, működött a XIX. sz. közepén: Horgászok, 1841. Tus, papír, jelezve jobbra fent. Üvegezett fa keretben, 21×29 cm