10532.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Brunner jelzéssel: Fa a tónál. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 20×14 cm