10531.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Bolmányi jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, vászon, farostra kasírozva, sérült. Kopott, kissé sérült fa keretben. 55x100 cm