Kulifay Tamás (1958-): Barátnők. Olaj, farost. Jelzés nélkül, hátoldalán autográf felirattal. Kiállítva: Bank Center Galéria, Hilton Galéria, 2008-2009, egyéni kiállítások. Fa keretben. 70x50 cm