Kubinyi Sándor (1875-1949): fürdőző nő. Linómetszet, papír, jelzett: K... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kubinyi-Sandor-1875-1949-furdozo-no-Linometszet-papir-jelzett-Kubinyi-Uvegezett-fa-k~II2433382
2433382
10246
399
15000
Beschreibung: Kubinyi Sándor (1875-1949): fürdőző nő. Linómetszet, papír, jelzett: Kubinyi. Üvegezett fa keretben, 240×320 mm.
: pelikán_kristóf