1915 A Rimamurány-Salgótarjáni Vasmű Rt. Hengerelt Vasgyártmányainak S... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1500012/1915-A-Rimamurany-Salgotarjani-Vasmu-Rt-Hengerelt-Vasgyartmanyainak-Szelveny-gyujtemenye-~II2407138
2407138
17267
399
Books: Technics
Beschreibung: 1915 A Rimamurány-Salgótarjáni Vasmű Rt. Hengerelt Vasgyártmányainak Szelvény-gyűjteménye. 1915. Bp., 1915, Posner-ny. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.
: nagy_andras