Bücher: Technik

Zahl der Lose: 29

Kiszely Gyula: A magyarországi öntészet története képekben. A szerző által dedikált példány! Bp., 1978., Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
17262.

Rufpreis:
2 000 HUF
Csepel D-350 dieselmotoros teherautó alkatrészjegyzéke. Szigethalom, 1951, Csepel Autógyár. 79 p + XVIII t. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17263.

Rufpreis:
3 000 HUF
17264.

Rufpreis:
2 400 HUF
17265.

Rufpreis:
1 800 HUF
17266.

Rufpreis:
2 000 HUF
17267.

Rufpreis:
2 000 HUF
23
Lovas Béla: Mikroszkóp-mikrokozmosz. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17268.

Rufpreis:
4 000 HUF
17269.

Rufpreis:
1 600 HUF
17270.

Rufpreis:
2 000 HUF
3 db repüléssel kapcsolatos könyv: Vass Balázs: Repülőgép- és helikoptertípusok. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. 207 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az utolsó oldal sérült. + Simóné Avarosy Éva: Suhanó famadarak. A vitorlázórepülés első fél évszázada. Bp., 1989, Háttér. 188 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé gyűrött lapokkal. + Vass Balázs: Repülőgépek, helikopterek, rakéták. Bp., 1982, Műszaki Könyvkiadó. 255 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
17271.

Rufpreis:
2 000 HUF
17272.

Rufpreis:
1 200 HUF
Repülőgép enciklopédia. Látvány és technika. Bp.,1992,Gemini. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17273.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF