Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Angolból fordította Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Száz képpel és térképekkel. Bp., Franklin Társulat, é.n. Kiadói aranyozott, festett, kissé kopott egészvászon kötésben.