15103.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Schmidt C.W.: Deutschland in Bildern. Berlin, Karl Boegels Verlag. Kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél kiddé laza, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban / linen binding, with faults