15152.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
600 HUF
1,62 EUR, 1,76 USD
Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül. Ford. Fodor Erzsébet. Bp., 1931, Dante. Fekete-fehér fotókkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.