Pereházy Károly: A régi Óbuda. Kássa Gábor akvarelljeivel. Bp.,1975, K... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500001/Perehazy-Karoly-A-regi-Obuda-Kassa-Gabor-akvarelljeivel-Bp-1975-Kepzomuveszeti-Alap-~II2441267
2441267
15097
399
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Pereházy Károly: A régi Óbuda. Kássa Gábor akvarelljeivel. Bp.,1975, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
: nagy_andras