15032.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Kelemen Pál : Istenek csatatere. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1939], Franklin. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas állapotban.