15048.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
600 HUF
1,62 EUR, 1,76 USD
Johnson, Martin: A kannibálok szigetén. A világ körül. Útirajzok - útikalandok. Bp., é. n., Dante. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, sérült gerinccel.