Felvinczi Takács Zoltán: Buddha útján a Távol-Keleten I-II. 1938, Révai. Kiadói egészvászon kötés, egyik meglévő sérült papír védőborítóval, első kötet DEDIKÁLT!, kissé kopottas állapotban.