Cholnoky Jenő: Égen, földön. A Földközi tenger. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas állapotban.