17481.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Bisztray Gyula: Író és nemzet. Bp., 1943., Révai. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. A szerző, Bisztray Gyula (1903-1978) irodalomtörténész, könyvtáros, egyetemi tanár által Trócsányi Zoltán (1886-1971) nyelvész, irodalom- és könyvtörténész, műfordító, könyvtáros részére dedikált.