17482.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
47
A magyar népköltés gyöngyei. A legszebb népdalok gyűjteménye. Összeállította: Benedek Elek. Bp., 1896, Athenaeum. VII+320 p. Kiadói aranyozott, gazdagon illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott, a gerincnél kissé sérült borítóval.