Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

Lengyel Géza: Annyi baj legyen... (Nicsevo.) Hadifogoly riport regény. Bp., 1931., Fortuna. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A szerző aláírt beragasztott fényképével, valamint a szerző dedikációjával.
17473.

Rufpreis:
4 000 HUF
17474.

Rufpreis:
2 000 HUF
Keszthelyi Helikon. Szerk.: Lakatos Vince. Keszthely, 1925, Kisfaludy Társaság,(Sujánszky József-ny.), 426+VI+1 p.+2 t. Átkötött félvászon-kötés.
17475.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
17476.

Rufpreis:
3 000 HUF
Faludy György: Pokolbeli víg napjaim után. Dedikált példány!  Bp., 2000, Magyar Világ. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17477.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bächer Iván: Ruccanások. A szerző, Bächer Iván (1957-2013) által dedikált. Bp., 2007., Ulpius-ház. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17478.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kassák Lajos: A fal mögött áll és énekel. Bp.,1974,Magvető, 425+1 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.   Benne Kassák Lajosné Kárpáti Klára (1914-1986) ajándékozási soraival Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas magyar építész, egyetemi tanár részére.
17479.

Rufpreis:
2 000 HUF
9
Krencsey Marianne: Equinox - 2001 (35 Budapesten 35 év New Yorkban). Krencsey Marianne (1931-2016) által dedikált! Bp., 2001, Gloria. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
17480.

Rufpreis:
2 400 HUF
45
17481.

Rufpreis:
2 000 HUF
17482.

Rufpreis:
2 000 HUF
47
Atelier Blaedeker. Körbe tükör. (Rund Schau.) Utazási és idegenforgalmi báli útmutató. Negyedik kiadás kevés bevétel. Térképpel, szöveggel és fájdalomcsillapítóval. Bp., 1936., Atelier Service,(Hungária-ny.),. Az Atelier tervező és műhelyiskola humoros kiadványa. A vezetői Orbán Dezső, Sipos László és Beer János. A rajzokat az iskola növendékei készítették, közte Végh Gusztáv, Kozma Zsuzsa (Kozma Lajos lánya), Radó György és mások. A tipográfia Bródy László, Kner Albert és Lengyel Lajos munkája. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, javított gerinccel.
17483.

Rufpreis:
1 000 HUF
Petőfi Sándor: Szabadság szerelem. Összeállította: Benedek Marcell. Bp.,[1921], Biró Miklós. Jaschik Álmos illusztrációival. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinccel, eredeti kissé foltos és sérült karton tékában.
17484.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF