Zsolnay kék mintás kancsó, mázas keménycserép. Jelzett (benyomott Zsol... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Zsolnay-kek-mintas-kancso-mazas-kemenycserep-Jelzett-benyomott-Zsolnay-Pecs-kopasnyomok~II2425530
2425530
11198
398
Beschreibung: Zsolnay kék mintás kancsó, mázas keménycserép. Jelzett (benyomott Zsolnay Pécs), kopásnyomokkal, alján apró lepattanással, m: 15 cm
: karap_norbert