11199. 398. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
10
0 HUF
Hordó formájú antik fajansz edény. Kézzel festett, benyomott jelzéssel, kopásokkal, mázrepedésekkel, sérült, m: 16,5 cm, d: 13,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert