10463.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Laczó jelzéssel: Városrészlet. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív fa keretben, 50×40 cm