10462.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Kovács jelzéssel: Az épülő Erzsébet-híd, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26,5x42 cm, keret: 42,5x53 cm