Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
3 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Kelemen jelzéssel: Jézus az Olajfák hegyén. Olaj, vászon, sérült. 52x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE, WE DO NOT SHIP IT!