10438.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
El Kazovszkij nyomán, 2 db mű: Alakok és sötét kép. Olaj, farost. Kisebb felületi sérüléssel29,5x21,5 cm