Technikai fejlődésünk története. 1867-1927. Kiadja a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., 1929, Stádium. Második kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hátsó borítón foltok.