Bücher: Technik

Zahl der Lose: 31

Balogh Gyula - Wohlmuth Emil: Pannonia motorkerékpárok kezelése és javítása, Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó, Második Kiadás, Papírkötés, a borítója kopott, foltos, szakadt gerinccel.
17742.

Rufpreis:
6 000 HUF
Benke Zoltán-Szentpéteri János: Mezőgazdasági gépszerelő szerkezettan és szerelési ismeret. II. Bp., 1973., Műszaki. Kiadói kopott félvászon-kötés. Megjelent 3040 példányban.
17743.

Rufpreis:
3 000 HUF
17744.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
17745.

Rufpreis:
1 600 HUF
Becske Ödön: Öntőminta készítés, Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó, Harmadik Kiadás, Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.
17746.

Rufpreis:
2 400 HUF
Vegyes repülés technikai tétel, 2 db:  A. A. Zsabrov: A repülés alapismeretei. Bp., 1951., Magyar Repülő Szövetség. Kiadói papírkötés, magánkönyvtári címkével.;  Tardos Béla: Sportrepülőknek a légkörből. Bp.,[1955], Magyar Repülő Szövetség,(Vörös Csillag-ny.) Kiadói kopott félvászon-kötés.
17747.

Rufpreis:
800 HUF
Vermes Ágoston: Vasúti járműszerkezetek és vasúti kocsik I. Kézirat. Bp, 1989, Tankönyvkiadó. 4. változatlan kiadás.205 ábrával. Papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 307 példányban.
17748.

Rufpreis:
1 400 HUF
Holdampf Gyula-Riedl László: Gépesítési útmutató. Országos Erdészeti Főigazgatóság. Bp., 1962, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
17749.

Rufpreis:
1 800 HUF
17750.

Rufpreis:
2 000 HUF
Orosz nyelvű tűzoltóságról szóló könyv, ajándékozási sorokkal
17751.

Rufpreis:
800 HUF
Benedek István Gábor: Földalatti történet. Bp., 1982. Kozmosz. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, kissé karcos és gyűrött borítóval.
17752.

Rufpreis:
1 200 HUF
17753.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF