A bányák hősei. Bp.,1953, Bányaipari Dolgozók Szakszervezete. Kiadói s... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1500013/A-banyak-hosei-Bp-1953-Banyaipari-Dolgozok-Szakszervezete-Kiadoi-spiralkotes-kiadoi-f~II2386218
2386218
17763
398
Books: Technics
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: A bányák hősei. Bp.,1953, Bányaipari Dolgozók Szakszervezete. Kiadói spirálkötés, kiadói félvászon mappában, kopott borítóval. Megjelent 1050 példányban.
: hsz