Reclus, Élisée: A hegyek története. Bp., 1891, Franklin, Kiadói egészv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1500011/Reclus-Elisee-A-hegyek-tortenete-Bp-1891-Franklin-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-gerincnC3~II2427511
2427511
17665
398
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Reclus, Élisée: A hegyek története. Bp., 1891, Franklin, Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kopott, laza fűzés.
: tánczos_gábor