17664.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 200 HUF
Magyar bábakönyv okleveles bábáknak. Bp.,1911, M. Kir. Állami Nyomda. 317 p. Második hivatalos kiadás. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón apró sérüléssel, minimális kopással, egyébként jó állapotban.