17574.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., én. (1932),Athenaeum, 592+1 p. Új, lényegesen bővített kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó szennylap és előzéklapon hiánnyal, egy lap szakadt, ex libris-szel.