17575.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Csikvacsárcsi Balás Sándorné: Magyar háziasszonyok könyve. Szakács- és cukrászkönyv. Bp., 1922, Kókai Lajos, 160 p. Ötödik, bÅ‘vÃtett kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borÃtóval, kissé foltos lapokkal, kissé laza kötéssel.