Vidám könyv. Magyar írók humoros írásai. Vál.: Vargha Kálmán. Hegedűs István rajzaival. Mikszáth Kálmán, Gárdonyi Géza, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond és mások írásaival. Bp.,én.,Móra. KIadói kissé kopott félvászon-kötés.