18058.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Dóczi Lajos: Csók. Bp., 1877, Ráth Mór, 8+174 p. Első kiadás. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, Méhner-kötés, kopott borítóval.