11131. 397. Gelaufene Fernauktion Porzellan
16 000 HUF
15
0 HUF
Herendi Viktória mintás, kos fejes kaspó. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, kisebb foltokkal, d: 16,5 cm, m: 14 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras