11130. 397. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Herendi Viktória mintás kis bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült, javított, kopásnyomokkal, kis lepattanással, d: 7,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert