1855 B. Kozenn's Geographischer Schul-Atlas für Gymnasien, Real- und Handelsschulen. Wien, 1855 Eduard Hölzel's Verlag. Grosse Ausgabe. Sérült és hiányos gerincű aranyozott vászonkötésben, egyes térkép lapok kijárnak, helyenként lapszéli kisebb sérülésekkel.