Landkarten

Zahl der Lose: 39

Salgótarján járási jogú város térképe, utcajegyzékkel, 23×33 cm
13555.

Rufpreis:
1 200 HUF
Észak India térképe. cca 1930 Philips Authentical Imperial maps 65x55 cm Vászon, vászon borítóval / linen
13556.

Rufpreis:
3 000 HUF
6 db magyarországi térkép: Miskolc, Vallási emlékek Észak-Magyarországon, Tanösvények Észak-Magyarországon, A Balaton turistatérképe, Kis-Balaton és a Keszthelyi-hegység, Tisza Tuzsér-Dombrád. Különféle méretben, változó állapotban
13557.

Rufpreis:
1 200 HUF
Párizs kihajtható térképe + kiskönyv párizsi térképekkel, vászonkötésben + Bécs kihajtható térképe, vászon borítással, mind szakadt
13558.

Rufpreis:
1 000 HUF
1880-1882 J(acob) Kuyper: Wereld-Atlas voor Kantoor en huiskamer. 1. Deel: Europa.; 2. Deel: Azië, Afrika, Amerika en Australië. [Egybekötve.]Amsterdam, 1880-1882,G. L. Funke, 4 p.+1-41 t.;4 p.+42-100 t. Holland nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a második részben két hiányzó térképpel (63., 84.), egy térkép kijár, sérült, beragasztott illusztrációkkal.
13559.

Rufpreis:
6 000 HUF
1939 A Keleti Mecsek turista térképe. Rajz: Kovács Attila. Pécs, 1939, Pécs Szab. Kir. Város idegenforgalmi irodája. Klösz György és fia műintézet, Bp. 34x30,5 cm beszakadással
13560.

Rufpreis:
1 400 HUF
3 db vármegye térkép a Pallas Nagy Lexikonából: Abauj-Torna, Arad, Alsó-Fehér. Részben lapszéli szakadásokkal.
13561.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1928 Pilis Hegység, Kirándulók térképe, 2. szám, 1: 50.000, kiadja: Bp., M. Kir. Állami Térképészet, hajtás mentén szakadt, 67x76 cm
13562.

Rufpreis:
1 200 HUF
Érdliget átnézeti térképe, javított, foltos, szakadással, 34×49 cm
13563.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1876 Heves megye közigazgatási térképe, rajzolta: Hátsek Ignác, vászontérkép, 21×30 cm
13564.

Rufpreis:
8 000 HUF
cca 1940 Aszód környékének földtani térképe, M. kir. Földtani Intézet, 45×54 cm
13565.

Rufpreis:
800 HUF
1934 Budai-hegyek, kirándulók térképe 1 sz., M. Kir. Állami Térképészet,93x62 cm
13566.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF