Antik

Zahl der Lose: 42

L. Nagy Zsuzsa: Szabadkőművesség a XX. században. Bp., 1977, Kossuth. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban
11600.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szecessziós díszítésű szervírozó kanál, jelzett ezüst (Ag) nyéllel, kis kopásnyomokkal, h: 23 cm
11601.

Rufpreis:
5 000 HUF
11
Ezüst (Ag) nyelű réz villa, jelzett, kopásnyomokkal, apró horpadásokkal, bruttó 15,8 g, h: 15,5 cm
11602.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
Fél decis ón mérce, rajta 11 db hitelesítő beütés az 1890-es évektől 1928-ig. Jelzett. H. Steinburg. 6 cm
11603.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Kámeás bross, kis kövekkel kirakott bronz foglalatban, 6x5 cm
11604.

Rufpreis:
8 000 HUF
Csontból készült, sárkány figurás sószóró 5 cm
11605.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1990 A kommunizmus utolsó lehelete konzerv - last breath of communist pop-art műalkotás.d: 5,5 cm
11606.

Rufpreis:
2 000 HUF
Tevan Margit (1901-1978): Réz doboz figurális díszítéssel, belül A jó szakszervezeti munkáért felirattal, jelzett, kopott, 3x10x12 cm
11607.

Tevan Margit (1901-1978): Réz doboz figurális díszítéssel, belül "A jó szakszervezeti munkáért" felirattal, jelzett, kopott, 3x10x12 cm

Rufpreis:
4 000 HUF
Biedermeier fa dobozka. Alján kopottas 9,5x9,5 cm
11608.

Rufpreis:
2 400 HUF
Szövet pisztolytartó XIX. gróf ES (Esteházy Sándor?) hímzéssel finom posztó, gyapjú és selyem béléssel, női fejet ábrázoló miniatúrával díszített réz gombbal. Sésült 12 cm
11609.

Rufpreis:
5 000 HUF
Ólomüveg ablakdísz fém montírozásban, kézzel festett, Kienel Andrea 97 jelzéssel, láncon falra akasztható, 18,5x16,5 cm
11610.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
11611.

Rufpreis:
65 000 HUF
175,68
191,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF