11602.
397. Gelaufene Fernauktion
Antik
5 500 HUF
14,86 EUR, 16,18 USD
Ezüst (Ag) nyelű réz villa, jelzett, kopásnyomokkal, apró horpadásokkal, bruttó 15,8 g, h: 15,5 cm