10313.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Kömpöczi Balogh Endre?): Csendélet orgonákkal. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült keretben. 60x80 cm