10314.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Bácskay Imre?): Arab városrészlet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült keretben, 50×40 cm