10331.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Bíró (László vagy Lajos?) jelzéssel: Esti Dunapart. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben, 32×45,5 cm