10330.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
BH jelzéssel: Cím nélkül. Akvarell, vegyes technika. Jelzett. Üvegezett keretben, hátulján a művész francia nyelvű ajándékozási soraival 49x68 cm