17202.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kautz Gyula: Nemzetgazdaságunk és a vámpolitika. A Magyar Tudományos Akadémia által koszorúzott pályamunka. Pest, 1866, Heckenast Gusztáv. 678 p. Első kiadás. Egészvászon-kötés, az eredeti sérült borítóra és gerincre kasírozott papírborítóval, részben szétvált kötéssel, márványozott lapélekkel, "Pénzintézeti Tisztviselők Országos Egyesülete" intézményi bélyegzőkkel.