17203.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Boglár Lajos, Ecsedy Csaba, Hegyi Imre: Messzi népek magyar kutatói. Az egyetemes néprajz magyar elÅ‘futárai és művelÅ‘i. I-II. kötet. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott és szakadt papÃr védÅ‘borÃtóban.