Cholnoky Jenő: Balaton. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. 120 képpel illusztrált. Bp., én., Franklin Társulat. Kiadói aranyozott, kissé kopott egészvászon kötésben. Néhány oldal kissé foltos.