15017.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
22
Almásy László: Autóval Szudánba. Első autó-utazás a Nilus mentén, vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Dr. Cholnoky Jenő előszavával. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. 82 db képpel illusztrált. Bp., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), é.n. Kiadói aranyozott, festett, kopott egészvászon kötésben.