Telefongyár Rt. retró tárcsázós telefon Mechanikai Művek jelzéssel, bé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/396/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500013/Telefongyar-Rt-retro-tarcsazos-telefon-Mechanikai-Muvek-jelzessel-bezs-szinben-kisebb-ko~II2407371
2407371
11835
396
Flea Market
Beschreibung: Telefongyár Rt. retró tárcsázós telefon Mechanikai Művek jelzéssel, bézs színben, kisebb kopásokkal, sérült lábakkal, 19x14x10 cm
: karap_norbert