Flohmarkt

Zahl der Lose: 674

Brahms összes műve gramofon lemez gyűjtemény egy hiánnyal
11606.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kis, fém és üveg kézi mécses tartó 14 cm
11607.

Rufpreis:
1 000 HUF
Elzett retró diavetítő, működőképes állapotban.+ Vegyes 11 db mese diafilm, Robinson, Mese az 5 kis kínairól, A kanász, Kongóbolt, Hetedhét ország, Háry János...stb.
11608.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
Vegyes műsoros DVD film tétel, 12 db, Blues Brothers 2000, Pekingi kapcsolat, A Stepfordi Feleségek, The Good, the Bad and the Ugly, Gyilkos mezők...stb. Közte bontatlanok is.
11609.

Rufpreis:
1 600 HUF
Ovális, üvegezett tálca festett fa kerettel, fém fogókkal, búzavirág mintával, aranyozással, kopásokkal, hossza fogók nélkül: 38 cm, sz: 29,5 cm
11610.

Rufpreis:
2 400 HUF
Óriási féldrágakő és ásvány gyűjtemény. 45 darab 10 fakkos dobozban több száz nemes kő precízen ásványcsoportokként külön gyűjtve, a kövek nagyrészt azonosítva és felcímkézve. Például: Jáspis, nefrit, tűzopál, ónix.és még felsorolhatatlanul sok más.
11611.

Rufpreis:
130 000 HUF
351,35
382,35
3 + 2 db árnykép gobelin üvegezett keretben. 10-24 cm
11612.

Rufpreis:
3 000 HUF
10
cca 1900 Vászon napernyő, hímzett mintával, faragott fa nyéllel, működőképes állapotban, textil foltos, h: 98 cm
11613.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Laguiole francia kolbász vágó készlet: vágo és tartó doboz, kolbászkés. Jelzett, doboz mérete 34 cm
11614.

Rufpreis:
5 000 HUF
Arthur Price - British Airways ezüstözött tejkiöntő. Jelzett, kopásokkal. 18 cm
11615.

Rufpreis:
4 000 HUF
2 db fa fali polc, virágtartó, egyik bontatlan 20x20 cm
11616.

Rufpreis:
1 600 HUF
Mappin & Webb ezüstözött nagy méretű tejkiöntő. Jelzett, kopásokkal. 20 cm
11617.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF