cca 1650-1700 Matthäus Merian (1593-1650): Reims en champagne látképe. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten Sérült, szakadásokkal. Hátoldalán ragasztással javított 21x33 cm / Engraving of Reims. Damaged. 27,5x37 cm